Clinex W3 Forte 10L

Clinex W3 Forte 10L

Gotowy do użycia, silny preparat do mycia sanitariatów i łazienek

Dostępne pojemności: 1L, 10L

W magazynie
191,88 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni
Cena za 1L w opakowaniu 10L: 19,18 zł brutto

 

Właściwości
Gotowy do użycia, kwaśny preparat do gruntownego czyszczenia uporczywych zabrudzeń w sanitariatach i łazienkach. Do stosowania na wszystkich odpornych na działanie kwasów materiałach i nawierzchniach. Skutecznie usuwa rdzę, kamień wodny, osady wapienne oraz resztki mydła. Szczególnie zalecany do mycia muszli klozetowych, pisuarów, bidetów oraz umywalek. Likwiduje przykre zapachy urynowe.

Zastosowanie
Środek przeznaczony do mycia wanien, brodzików, kabin natryskowych, armatury łazienkowej, glazury, elementów ze stali nierdzewnej, posadzek, fug, spoin cementowych.

Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć. Na zabrudzoną powierzchnię należy równomiernie nanieść  preparat, dokładnie rozprowadzić, pozostawić na około 1 minutę, po czym powierzchnię zmyć bieżącą wodą. Preparat nie pozostawia smug, nie wymaga wycierania do sucha.

czyszczenie babin prysznicowychczyszczenie toaletpH 1

KARTY CHARAKTERYSTYK MSDS CLINEX

Cena za 1L w opakowaniu 10L
19,18 zł brutto
77-652
Brak opinii

Powiązane produkty

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.