Wózki do sprzątania

Wózki do sprzątania to sposób na wygodny transport środków i akcesoriów do czyszczenia i utrzymywania porządku szczególnie w obiektach o dużej powierzchni. Wózki wykorzystywane są przez firmy sprzątające, a także w obiektach użyteczności publicznej, na halach produkcyjnych i w biurach wielkopowierzchniowych.

Wózki serwisowe na mocnym i stabilnym stelażu

Proponujemy wózki serwisowe zaprojektowane tak, by zapewnić jak najbardziej ergonomiczne użytkowanie. Na mocnym i stabilnym stelażu zamontowano kuwety, wiaderka i uchwyty do worka na odpady. Wybrane modele w wyposażeniu mają dodatkowo wyciskarkę szczękową i nadstawkę z dodatkowymi wiadrami. Ilość elementów uzależniona jest od wybranego zestawu. Wózki do sprzątania dostępne w naszej ofercie to akcesoria modułowe – można je wyposażyć w wybraną ilość elementów dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Proponujemy również odkurzacze i zmywarki do pracy na sucho i mokro.

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.