Odour Killer ECO+ Protector Cotton

Odour Killer ECO+ Protector Cotton

Preparat do neutralizacji zapachów

Na magazynie
30,75 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni

 

Właściwości
Innowacyjny ekologiczny preparat do neutralizowania nieprzyjemnych zapachów oparty na bio-surfaktantach. Jest bezpieczny dla użytkownika oraz dla wszystkich powierzchni. Posiada bardzo silne właściwości neutralizujące przez co radzi sobie nawet z bardzo mocnymi nieprzyjemnymi zapachami kuchennymi, przemysłowymi, w sanitariatach, zapachem dymu tytoniowego, spalin samochodowych, potu, zapachów gnilnych oraz przykrych zapachów zwierzęcych. Całkowicie usuwa nie tylko skutki, ale przede wszystkim przyczyny ich powstawania.

Zastosowanie
Do neutralizacji zapachów. Zwalcza i neutralizuje zapachy kuchenne i sanitarne, zapach dymu tytoniowego, spalin samochodowych, potu, zapachy gnilne oraz przykre zapachy zwierzęce (pies, kot, koń i roślinne. Nie tylko maskuje nieprzyjemne zapachy, lecz całkowicie je neutralizuje. Dostępny również w wersjach zapachowych.

Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylić w powietrzu kierując strumień w górę bądź w miejsce powstawania nieprzyjemnych zapachów.

cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące ecolabel

Pojemność
1l
77-349
Brak opinii

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.