Fre-Pro – odświeżacze do każdego typu pomieszczeń

Amerykańska marka Fre-Pro doskonale wie, jak ważny jest zapach w otoczeniu. Profesjonalne odświeżacze do domu i biura, do toalet publicznych i salonów usługowych, a także neutralizatory zapachów wykorzystywane w pomieszczeniach gastronomicznych to preparaty, dzięki którym codzienność staje się przyjemniejsza. Nuty owocowe i kwiatowe urozmaicą otoczenie i zapewnią wyjątkowy, długo utrzymujący się aromat w pomieszczeniu.

Wymienne wkłady odświeżaczy powietrza

Odświeżacze powietrza Fre-Pro cenione są za wydajność i łatwość użytkowania. Wkłady bez najmniejszego problemu można zamocować w koszu na śmieci, pisuarze, toalecie czy na ścianie. Odświeżacze powietrza mają wymienne wkłady, dzięki czemu po upływie 30 dni, przez które zapach będzie unosił się w powietrzu, nie ma potrzeby ponoszenia kosztów nowego zestawu, a jedynie wkładów.

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.