Clinex W3 Bacti 1L

Clinex W3 Bacti 1L

Płyn do mycia, dezynfekcji łazienek i odkamieniania posadzek podłogowych Clinex W3 Bacti.

Dostępne pojemności: 1l, 5l

 

Właściwości
Płyn o właściwościach dezynfekcyjnych w zakresie bakteriobójczym i grzybobójczym. Preparat Clinex W3 Bacti przeznaczony do mycia powierzchni, pomieszczeń i urządzeń sanitarnych. Produkt przeznaczony do stosowania w miejscach prywatnych, publicznych poza obszarem medycznym i w przemyśle. Zalecany również do powierzchni mających kontakt z żywnością. Posiada przyjemny zapach.

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 6503/16 z dnia 03.02.2016

Zastosowanie
Zastosować odpowiedni roztwór preparatu Clinex W3 Bacti w zależności od stosowanej metody mycia. Nadaje się zarówno do ręcznego jak i maszynowego mycia (z użyciem odpieniacza). Środek Clinex W3 Bacti przeznaczony jest do mycia i odkamieniania urządzeń gastronomicznych, do czyszczenia muszli klozetowych, pisuarów, bidetów, wanien, umywalek, kabin natryskowych, kafelek, otworów ściekowych, syfonów.

Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć. Na silne zabrudzenia stosować bez rozcieńczenia. Preparat nanieść na czyszczoną powierzchnię, pozostawić na kilka minut i obficie spłukać wodą. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni stosować rozcieńczenia w% (od 50ml do 300ml środka na 10l wody).

cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące

Wartość pH
~0,5
Pojemność
1l
77-699
Brak opinii

Powiązane produkty

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.