Mocne worki na śmieci

Mocne worki na śmieci dostępne w naszej ofercie to produkty o zwiększonej wytrzymałości. Wykorzystywane w gospodarstwach domowych, lokalach usługowych, biurach i przedsiębiorstwach, obiektach użyteczności publicznej i wszędzie tam, gdzie gromadzone są odpady różnego pochodzenia. Proponowane worki na śmieci są odpowiednio grube i elastyczne, dzięki czemu nie rozrywają się pod ciężarem odpadów.

Worki na odpady w różnych rozmiarach

Duży wybór pojemności – od 20 do nawet 240 litrów pozwoli dopasować produkt do potrzeb. Proponujemy mniejsze i cieńsze worki mające 20-35 litrów, które świetnie sprawdzają się do koszy w łazienkach czy niewielkich koszy biurowych. W ofercie także worki mające 65 litrów wykorzystywane najczęściej w gospodarstwach domowych. Większe worki na odpady mające 160 czy 240 litrów z powodzeniem wykorzystywane są w zakładach produkcyjnych, do gromadzenia liści oraz w trakcie przeprowadzek i niewielkich remontów.

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.