Clinex Destoner 5L

Clinex Destoner 5L

Odkamieniacz szczególnie zalecany do odkamieniania pomieszczeń wilgotnych baterii umywalkowych, zlewów, brodzików, grzałek elektrycznych itp.

Dostępne pojemności: 1L, 5L

W magazynie
129,15 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni
Cena za 1L w opakowaniu 5L: 25,83 zł brutto

 

Właściwości
Skoncentrowany środek o działaniu odkamieniającym. Szczególnie zalecany do czajników, grzałek elektrycznych, ekspresów do kawy, zlewów, brodzików, jak również wszelkich powierzchni niklowanych, chromowanych, stalowych, miedzianych itp. Oprócz działania odkamieniającego, jednocześnie nabłyszcza myte powierzchnie, nie powodując ich uszkodzenia. Preparat zalecany jest również do stosowania w zmywarkach do mycia naczyń jako środek zapobiegawczy przeciw osadzaniu się kamienia - bieżące płukanie.

Zastosowanie
Preparat do usuwania kamienia wodnego z urządzeń gastronomicznych oraz w gospodarstwie domowym.

Sposób użycia
Stężenie średnio 30-200ml/1l wody (czas reakcji 15-30 minut), w razie potrzeby, czynność powtórzyć. W przypadku użycia w zmywarkach, stężenie 30-200ml na cykl mycia.


usuwanie kamienia z czajnikówusuwanie kamienia z grzałek elektrycznychpH 1

KARTY CHARAKTERYSTYK MSDS CLINEX

Pojemność
5l
Cena za 1L w opakowaniu 5L
25,83 zł brutto
77-529
Brak opinii

Powiązane produkty

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.