Odkurzacze profesjonalne

Oferujemy odkurzacze profesjonalne do sprzątania na sucho i na mokro, do usuwania pyłów, produktów sypkich, substancji niebezpiecznych, a także pyłów budowlanych i po-remontowych. Urządzenia wykonane są z wysokiej jakości materiałów zapewniających trwałość i wygodne użytkowanie w każdych warunkach. Duże koła pozwalają z łatwością przesuwać odkurzacz nawet po nieregularnych powierzchniach, a nowoczesny system czyszczenia filtra pozwala szybko usunąć nagromadzone zabrudzenia zapewniając nieprzerwaną pracę, a nagromadzone w pojemniku śmieci szybko usunąć.

Odkurzacze do biur, zakładów przemysłowych oraz domów

Odkurzacze dostępne w asortymencie przeznaczone są do użytku w lokalach użyteczności publicznej, biurach i zakładach produkcyjnych. Solidne i ergonomiczne konstrukcje zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Produkty spełniają oczekiwania tych, którym zależy na cichej pracy, dużej sile ssącej i niskich kosztach eksploatacji. Przygotowaliśmy propozycję odkurzaczy zarówno o kompaktowej budowie, jak i dużych, przemysłowych modeli o różnych zbiornikach i wydajności.

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.