Clinex Expert + Active Truck NF 5L

Clinex Expert + Active Truck NF 5L

Średniej mocy piana aktywna do mycia bezdotykowego

W magazynie
91,02 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni
Cena za 1L w opakowaniu 5L: 18,20 zł brutto

 

Właściwości
Alkaliczny, wysokowydajny koncentrat piany aktywnej do mycia ręcznego i bezdotykowego. Skutecznie rozpuszcza i usuwa zanieczyszczenia drogowe oraz inne uporczywe zabrudzenia.

Zastosowanie
Do pianowego, natryskowego lub ręcznego mycia samochodów dostawczych, ciężarowych, naczep, cystern, plandek, wózków widłowych, maszyn rolniczych i budowlanych.

Sposób użycia
Stosować zgodnie z poniższymi rozcieńczeniami oraz zaleceniami producentów urządzeń pianotwórczych. Rozcieńczać wodą. Nanieść przy pomocy urządzenia ciśnieniowego lub pianotwórczego od dolnych partii nadwozia do górnych, odczekać 1 minutę a następnie obficie spłukać wodą. Mycie samochodów ciężarowych: mycie ręczne - od 30 do 50 ml na 1 litr wody; lanca pianotwórcza - od 200 do 350 ml na 1 litr wody; Mycie naczep, cystern,plandek: opryskiwacz - od 75 do 100 ml na 1 litr wody; Mycie podwozi, kół: Opryskiwacz - od 100 do 200 ml na 1 litr wody. Przetestować w niewidocznym miejscu, jeżeli próba wypadła niepomyślnie nie używać preparatu. Nie używać bezpośrednio na słońcu lub gdy powierzchnia jest gorąca w dotyku.pH 13cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące

Cena za 1L w opakowaniu 5L
18,20 zł brutto
40-100
Brak opinii

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.