AROMA PROFESSIONAL

Zapachy Aroma

Zapachy Aroma to sposób na utrzymanie w pomieszczeniu świeżej i przyjemnej atmosfery. Przestrzenie sanitarne, lokale gastronomiczne czy salony fryzjerskie to miejsca, w których występują różnorodne zapachy. Te pożądane mogą być wzmacniane, natomiast te, których nie chcemy, możemy zneutralizować za pomocą neutralizatorów zapachów (Aromoa odourco). Także wkładki do pisuarów marki Aroma pomogą w skutecznym zwalczaniu niepożądanej woni w pomieszczeniach sanitarnych, dbając o komfort klientów i pracowników.

Egzotyczne nuty zapachowe

Marka przygotowała duży wybór preparatów o egzotycznych i orientalnych nutach zapachowych. Olejki zapachowe dostępne są w sprayach z wygodnym dozownikiem, które w zależności od produktu, rozpyla się w powietrze lub na powierzchnie. Zapachy stworzone są do aromatyzacji wnętrz w hotelach, biurach, sklepach, lokalach usługowych, restauracjach i publicznych toaletach. Sprawdzają się również do użytku domowego.

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.