Clinex W3 Multi

Clinex W3 Multi

Płyn do mycia łazienek i odkamieniania posadzek podłogowych Clinex W3 Multi.

Dostępne pojemności: 1L, 5L

Pojemność
W magazynie
19,56 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni
Cena za 1L w opakowaniu 5L: 18,45 zł brutto

 

Właściwości
Wysokowydajny, skoncentrowany i szybko działający środek Clinex W3 Multi do codziennej pielęgnacji urządzeń sanitarnych kwaso i wodoodpornych (np. muszle klozetowe, pisuary, bidety, umywalki z porcelany, ceramiki. Preparat Clinex W3 Multi przeznaczony jet również do gruntownego mycia posadzek w halach przemysłowych, basenach kąpielowych, pomieszczeniach sanitarnych, doskonale sprawdza się do czyszczenia fug. Skutecznie usuwa kamień wodny, osady wapienne, cementowe, urynowe, rdzę, tłuszcze oraz pozostałości mydlane. Posiada przyjemny zapach.

Zastosowanie
Zastosować odpowiedni roztwór preparatu Clinex W3 Multi w zależności od stosowanej metody mycia. Nadaje się zarówno do ręcznego jak i maszynowego mycia. Środek przeznaczony do mycia i odkamieniania urządzeń gastronomicznych (piece konwekcyjne, bemary, kotły warzelne itp.), do czyszczenia muszli klozetowych, pisuarów, bidetów, wanien, umywalek, kabin natryskowych, kafelek, otworów ściekowych, syfonów.

Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć. Na silne zabrudzenia stosować Clinex W3 Multi bez rozcieńczenia. Preparat nanieść na czyszczoną powierzchnię, pozostawić na kilka minut i obficie spłukać wodą. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni stosować rozcieńczenia w% (od 50ml do 300ml środka na 10l wody).

czyszczenie babin prysznicowychczyszczenie toaletpH 1

KARTY CHARAKTERYSTYK MSDS CLINEX

Cena za 1L w opakowaniu 5L
18,45 zł brutto
77-076
Brak opinii

Powiązane produkty

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.