Szanowni Państwo!

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy pragną zaproponować Państwu rzetelną i uczciwą współpracę! W ciągu 18 lat budowania naszej marki dokładaliśmy wszelkich starań, by stać się najlepszym liderem na rynku. Najlepszym, nie największym. Kompetencje i wiarygodność potwierdzają opinie naszych klientów np. w serwisie Google. Naszym celem jest wyróżnianie się jakością obsługi oraz indywidualnością w podejściu do każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Jesteśmy jedyną autoryzowaną firmą w Poznaniu prowadzącą sprzedaż produktów marki Clinex. Firma Cleanmarket Polska jest również autoryzowanym dystrybutorem oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym produktów duńskiego koncernu Nilfisk – Viper.

Hurtownia środków czystości CleanMarket Polska od ponad 18 lat dostarcza do obiektów komercyjnych, w tym lokali usługowych, biurowych i gastronomicznych, a także firm sprzątających profesjonalne środki czystości bawarskiej firmy Buzil, polskiej firmy Amtra, która stworzyła serię produktów Clinex [https://cleanmarket.pl/clinex-184] oraz innych renomowanych marek, takich jak TTSTruvoxTMBSantoema, Vileda, Fre-Pro, SpringAir, KATRIN, WEPA, Papernet, Tork czy Jofel.

Buzil to produkty najwyższej jakości, których użycie zapewnia najwyższą jakość wykonywanych usług z jednoczesnym zachowaniem wszelkich norm i certyfikatów łącznie z europejskim certyfikatem środowiskowym ISO14001. Przy stałej współpracy handlowej zapewniamy bezpłatnie (umowa dzierżawy) stacje dozujące do automatów myjąco zbierających oraz dozowniki i mieszacze do środków czystości.

TTS (Tecno Troley System) to znakomite wózki serwisowe również hotelowe, mopy, stelaże, kije teleskopowe, szczotki oraz sprzęt do mycia i sprzątania każdego typu powierzchni.

Łącząc nasze blisko 18 letnie doświadczenie i wiedzę zdobytą na specjalistycznych szkoleniach możemy zaproponować Państwu doradztwo i wsparcie techniczne, które pomogą rozwiązać problemy związane z utrzymaniem higieny na wysokim poziomie. Podpowiemy Państwu jak i czym pracować, aby uzyskać jak najlepsze efekty oraz rozwiązania mające na celu efektywną pracę z jednoczesnym zredukowaniem kosztów. W związku z wprowadzeniem do firm zajmujących się produkcją oraz dystrybucją żywności systemu HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) służący zapewnieniu bezpieczeństwa zdrowotnemu żywności firma może zaproponować Państwu opracowanie „Planów Higieny" oraz dostarczenie niezbędnych środków i urządzeń. Plany higieny to nie tylko HACCP, ale również obiekty sportowe, biura, szkoły, baseny itp. Ww. dokument ma na celu pomóc osobom wykonującym pracę w doborze środków czystości do odpowiednich powierzchni a także ich odpowiednim dozowaniu. Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa i w przyszłości zaowocuje długofalową i satysfakcjonują obie Strony współpracą.


Zapraszamy Państwa również do składania zapytań ofertowych drogą elektroniczną.


Łącząc wyrazy szacunku


Zespół CleanMarket Polska

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.