Wycieraczki obiektowe

Proponujemy wycieraczki obiektowe zapobiegające powstawaniu zabrudzeń oraz niszczeniu posadzek we wnętrzach obiektów użyteczności publicznej, firmach, biurach, lokalach usługowych i domach prywatnych. Wycieraczki Unimat wykonane z wytrzymałych materiałów cieszą się dużą odpornością na niepożądane działanie wody, a także wycieranie się i blaknięcie koloru, co ma szczególne znaczenie z uwagi na duże natężenie ruchu i  eksploatacji wycieraczek.

Maty do wnętrz i na zewnątrz

Oferujemy maty wejściowe jako uzupełnienie systemu wycieraczek obiektowych. Z powodzeniem można stosować je wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Proponujemy produkty z polipropylenu lub z mieszanki włókien, które doskonale zbierają kurz, wilgoć i większe zabrudzenia zapobiegając przed wnoszeniem materiałów ściernych (piasku) do wnętrza. Maty zwulkanizowane są z nitrylową gumą antypoślizgowych zapobiegającą przesuwaniu się ich zarówno podczas wycierania butów, jak i w wietrzne dni. Wycieraczki dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych i w różnych rozmiarach. Na indywidualne zamówienie dostępne są również dowolne kształty i rozmiary.

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.