Kategorie

Środki czystości dla firm

W szerokiej gamie produktów znajdują się środki czystości dla firm przystosowane do potrzeb wielu branż. Oferujemy chemię dla gastronomii, dla hoteli, służby zdrowia , a także preparaty umożliwiające utrzymanie w czystości obiektów produkcyjnych i użyteczności publicznej. Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami znanych i cenionych marek, takich jak Buzil, Clinex, Fre-Pro, Sorvella czy Spring-Air.

Zaopatrzenie firm sprzątających

Oferta hurtowni Cleanmarket obejmuje zaopatrzenie firm sprzątających w środki czyszczące, akcesoria i narzędzia ułatwiające rzetelne wykonywanie obowiązków i sprawne przeprowadzanie zleceń. Oprócz chemii do czyszczenia przygotowaliśmy sprzęt mechaniczny i ręczny, a także środki ochrony zabezpieczające przed kontaktem z preparatami do czyszczenia.

Na potrzeby obiektów zobowiązanych do przestrzegania przepisów sanitarnych przygotowaliśmy akcesoria, takie jak dozowniki i podajniki, kosze na śmieci, odświeżacze powietrza, a także papiery, ręczniki i czyściwa.

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.