Płyn do czyszczenia piekarnika Clinex

Clinex to ceniony producent profesjonalnej chemii do usuwania wszelkich zabrudzeń. W naszej ofercie znajdują się płyny do czyszczenia piekarnika, grilli i konwektorów w kuchniach przemysłowych. Produkt odznacza się odczynem o wartości pH 14, dlatego zaleca się stosować płyn na powierzchniach odpornych na działanie zasad.

Szybkie i skuteczne działanie

Jeśli dotychczasowe czyszczenie powierzchni silnie zabrudzonych, tłustych i z przypieczonymi resztkami jedzenia nie przynosiło skutków, rozwiązaniem będzie zastosowanie płynu tego producenta. Pianowa formuła ułatwia czyszczenie pionowych i poziomowych powierzchni. Rozprowadzony produkt wystarczy pozostawić na kilka minut, aż zacznie działać. Zabrudzenia odchodzą bez problemu, nie trzeba szorować i używać siły, by wyczyścić powierzchnię. Płyn do czyszczenia piekarników jest gotowy do użycia i nie wymaga rozcieńczania.

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.