Clinex Destoner Forte 5L

Clinex Destoner Forte 5L

Szczególnie zalecany do zmywarek gastronomicznych, wyparzarek, grzałek elektrycznych, bojlerów, ekspresów do kawy, zlewozmywaków, brodzików, czajników itp. Preparat zalecany jest również do stosowania w zmywarkach do mycia naczyń jako środek zapobiegawczy osadzaniu się kamienia – bieżące płukanie. Przed zastosowaniem sprawdzić działanie preparatu w mało widocznym miejscu.

Dostępne pojemności: 1L, 5L

W magazynie
215,25 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni
Cena za 1L w opakowaniu 5L: 43,05 zł brutto

 

Właściwości
Skoncentrowany środek o działaniu odkamieniającym. Szczególnie zalecany do czajników, grzałek elektrycznych, ekspresów do kawy, zlewów, brodzików, jak również wszelkich powierzchni niklowanych, chromowanych, stalowych, miedzianych itp. Oprócz działania odkamieniającego, jednocześnie nabłyszcza myte powierzchnie, nie powodując ich uszkodzenia. Preparat zalecany jest również do stosowania w zmywarkach do mycia naczyń jako środek zapobiegawczy przeciw osadzaniu się kamienia - bieżące płukanie.

Zastosowanie
Preparat do usuwania kamienia wodnego z urządzeń gastronomicznych oraz w gospodarstwie domowym.

Sposób użycia

1. Urządzenie napełnić roztworem preparatu o stężeniu średnio 10-100 ml / 1 L wody.
2. W zależności od stopnia zakamienienia powierzchni, czas reakcji to 15-30 minut.
3. Wylać roztwór, a następnie wypłukać urządzenie czystą wodą.
4. W razie potrzeby, czynność powtórzyć. W przypadku mniejszych urządzeń, bezpośrednio nanieść preparat na czyszczoną powierzchnię, chwilę odczekać, a następnie dokładnie spłukać wodą. Przy bardzo dużych osadach należy użyć preparatu nierozcieńczonego.

Przy odkamienianiu urządzeń gastronomicznych takich jak czajniki, po procesie odkamieniania należy bardzo obficie i dokładnie wypłukać urządzenie bieżącą wodą.


usuwanie kamienia z czajnikówusuwanie kamienia z grzałek elektrycznych

Pojemność
5l
Cena za 1L w opakowaniu 5L
43,05 zł brutto
77-047
Brak opinii

Powiązane produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.