Clinex W3 Bacti 5L

Clinex W3 Bacti 5L

Płyn do mycia, dezynfekcji łazienek i odkamieniania posadzek podłogowych.

Dostępne pojemności: 1L, 5L

W magazynie
78,84 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni
Cena za 1L w opakowaniu 5L: 17,95 zł brutto

 

Właściwości
Płyn o właściwościach dezynfekcyjnych w zakresie bakteriobójczym i grzybobójczym. Przeznaczony do mycia powierzchni, pomieszczeń i urządzeń sanitarnych. Produkt przeznaczony do stosowania w miejscach prywatnych, publicznych poza obszarem medycznym i w przemyśle. Zalecany również do powierzchni mających kontakt z żywnością. Posiada przyjemny zapach.

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 6503/16 z dnia 03.02.2016

Zastosowanie
Zastosować odpowiedni roztwór preparatu w zależności od stosowanej metody mycia. Nadaje się zarówno do ręcznego jak i maszynowego mycia (z użyciem odpieniacza). Środek przeznaczony do mycia i odkamieniania urządzeń gastronomicznych, do czyszczenia muszli klozetowych, pisuarów, bidetów, wanien, umywalek, kabin natryskowych, kafelek, otworów ściekowych, syfonów.

Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć. Na silne zabrudzenia stosować bez rozcieńczenia. Preparat nanieść na czyszczoną powierzchnię, pozostawić na kilka minut i obficie spłukać wodą. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni stosować rozcieńczenia w% (od 50ml do 300ml środka na 10l wody).

pozwolenie na obrót produktem biobójczym Clinex W3 Bacti

czyszczenie babin prysznicowychczyszczenie toaletcleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące

KARTY CHARAKTERYSTYK MSDS CLINEX

Pojemność
5l
Cena za 1L w opakowaniu 5L
17,95 zł brutto
77-700
Brak opinii

Powiązane produkty

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.