Clinex Nano Protect Silver Odour Killer - Fresh 1L

Clinex Nano Protect Silver Odour Killer - Fresh

Nowoczesny preparat do neutralizacji zapachów Clinex Odour Killer Fresh.

Dostępne wersje zapachowe: Fresh, Green Tea

 

Właściwości
Nowoczesny preparat do neutralizacji zapachów Clinex Odour Killer Fresh, zawiera aktywne nanocząsteczki, które łącznie z innymi składnikami sprawiają, że preparat ma unikatową zdolność likwidowania nieprzyjemnych zapachów. Usuwa przykre zapachy pochodzenia organicznego przez ich katalityczne utlenianie, oczyszcza powietrze dając efekt świeżości. Posiada własności permanentnego działania, a nie tylko w chwili zastosowania. Aktywne nanocząsteczki neutralizują całkowicie nieprzyjemne zapachy, usuwając nie tylko skutki, ale przede wszystkim przyczyny jego powstawania. Nie pozostawia plam.

Zastosowanie
Preparat Clinex Odour Killer przeznaczony jest do neutralizacji zapachów. Zwalcza i neutralizuje zapachy kuchenne i sanitarne, zapach dymu tytoniowego, spalin samochodowych, potu, zapachy gnilne oraz przykre zapachy zwierzęce (pies, kot, koń) oraz zapachy roślinne. Nie tylko maskuje nieprzyjemne zapachy, lecz całkowicie je neutralizuje. Dostępny również w wersji zapachowej Clinex Odour Killer Green Tea.

Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylić w powietrzu kierując strumień w górę bądź w miejsce powstawania nieprzyjemnych zapachów.

Rozpylanie preparatu Zawiera nanocząsteczki

Pojemność
1L
77-348
Brak opinii

Powiązane produkty

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.