Clinex DishHard
Clinex DishHard
Clinex DishHard
Clinex DishHard

Clinex DishHard

Płyn myjący do zmywarek gastronomicznych zalecany do wody twardej.

Pojemność
W magazynie
253,38 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni
Cena za 1L w opakowaniu 10L: 25,33 zł brutto
Cena za 1L w opakowaniu 20 L: 23,61 zł brutto

 

Właściwości
Nie zawiera fosforanów i chloru. Usuwa szminkę oraz zaschnięte osady po herbacie i kawie. Zapobiega osadzaniu się związków wapnia, magnezu i krzemu. Produkt posiada bardzo dobre właściwości myjące w bardzo twardej wodzie, usuwa zaschnięte resztki żywności, napojów oraz bardzo tłuste zabrudzenia. Radzi sobie z trudno zmywalnymi zabrudzeniami po kawie, herbacie, skrobi oraz białkach. Preparat może być stosowany do mycia porcelany, stali nierdzewnej, szkła i sztućców. Nowoczesna formuła przeciwdziała osadom wapiennym, magnezowym i krzemianowym. Zaleca się stosowanie razem ze środkiem nabłyszczającym Clinex ShineHard, uzyskując tym samym super połysk.

Dostępne pojemności: 10L, 20L

Zastosowanie
Maszynowe mycie naczyń kuchennych w instytucjach gastronomicznych, hotelach, restauracjach, zakładach zbiorowego żywienia, barach.

Sposób użycia
Stosować zgodnie z zaleceniem producenta urządzenia myjącego. Zalecane stężenie robocze od 1ml do 5ml na 1L wody, w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń.

KARTA MSDS CLINEX DISHHARDmycie naczyńmycie w zmywarkachcleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące

Cena za 1L w opakowaniu 10L
25,33 zł brutto
Cena za 1L w opakowaniu 20 L
23,61 zł brutto
77-056
Brak opinii

Powiązane produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.