Clinex Dish Glass
Clinex Dish Glass
Clinex Dish Glass
Clinex Dish Glass

Clinex DishGlass

Skoncentrowany płyn do mycia naczyń w zmywarkach gastronomicznych. Doskonale nadaje się do mycia naczyń ze szkła, porcelany i tworzyw sztucznych.

Pojemność
W magazynie
147,60 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni
Cena za 1L w opakowaniu 10L: 23,86 zł brutto
Cena za 1L w opakowaniu 5L: 29,52 zł brutto

 

Właściwości
Skoncentrowany, alkaliczny, nisko pieniący płyn do mycia naczyń w zmywarkach gastronomicznych. Produkt opracowany specjalnie do mycia szkła, porcelany oraz tworzyw  odpornych na alkalia. Środek o doskonałych właściwościach myjących, doskonale usuwa osady z kawy i herbaty oraz ślady szminki. Posiada działanie antykorozyjne zapobiegające niszczeniu mytych naczyń. Nie zawiera chloru i NTA.

Dostępne pojemności: 5L, 10L,

Zastosowanie
Szczególnie polecany do profesjonalnych zmywarek w restauracjach, hotelach, zakładach zbiorowego żywienia oraz w automatycznych zmywarkach domowych.

Sposób użycia
Stosować zgodnie z zaleceniem producenta urządzenia myjącego. Zalecane stężenie robocze od 1 ml do 5 ml na 1 L wody, w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń oraz stopnia twardości wody.

Karta MSDS Clinex DishGlass


mycie naczyńmycie w zmywarkachpH 13

Cena za 1L w opakowaniu 10L
23,86 zł brutto
Cena za 1L w opakowaniu 5L
29,52 zł brutto
77-072
Brak opinii

Powiązane produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.