• Nowy
Spring Air® UltraScent Adorable 500 ml

Spring Air® UltraScent Adorable 500 ml

Wysoce skoncentrowany odświeżacz powietrza do zastosowania w biurze, przestrzeniach dla palących, pokojach gościnnych, toaletach UltraSCENT Adorable.

 

Właściwości produktu
UltraSCENT Adorable jest unikalnym produktem do zastosowania we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach, idealny do odświeżania powietrza w biurach, przestrzeniach dla palących, pokojach gościnnych, toaletach. UltraSCENT Adorable dedykowany jest zwłaszcza branży Ho. Re.Ca. Unikalna nuta zapachowa sprawia, że preparat wyróżnia się efektywnym działaniem na nieprzyjemne zapachy we wszystkich obszarach. Produkt UltraSCENT Adorable posiada także właściwości neutralizujące nieprzyjemne zapachy, co sprawia, że jest odpowiedni do stosowania w pomieszczeniach o charakterze publicznym w których trudne jest utrzymanie bieżącej czystości (np.: toalety publiczne).

Zastosowanie
Do odświeżania powietrza i neutralizacji nieprzyjemnych zapachów.

Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć. W zależności od oczekiwanego rezultatu deodoryzacji, wielkości pomieszczenia i intensywności wentylacji zastosować od 2 do 3 rozpyleń. W pomieszczeniach sanitarnych preparat rozpylić za muszlą WC, pisuarem po ich uprzednim umyciu. Trudne zapachy mogą wymagać powtórzenia czynności. Uwaga: Rozpylać na powierzchnie zmywalne, nie w powietrze. Nie spryskiwać przedmiotów plastikowych lub laminowanych z połyskiem. Długotrwałe działanie może spowodować ich matowienie. Nie stosować na skórze i jedwabiu.

W ofercie posiadamy następujące warianty zapachowe: Silk, Blue Velvet, Breeze, Secret, Cotton, Soft, Sensitive Touch, Grapes, Pomegranate Delight

Architektura zapachu

Nuty wysokie: Cytrus, Lawenda
Nuty średnie: Róża, Jaśmin, Bazylia
Nuty bazowe: Sandałowiec, Paczula, Cedr, Bursztyn

Odświeżanie Rozpylanie preparatu

Pojemność
500ml
Cena za 100 ml
11,36 zł brutto
ADORABLE 500
Brak opinii

Powiązane produkty

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.