Clinex DishWash 5L

Clinex DishWash 5L

Skoncentrowany płyn do mycia naczyń w zmywarkach gastronomicznych Clinex DishWash. Doskonale nadaje się do mycia naczyń ze stali inox, aluminium, porcelany i tworzyw sztucznych.

Dostępne pojemności: 5L, 10L, 20L

 

Właściwości
Skoncentrowany środek do mycia w zmywarkach gastronomicznych naczyń ze stali nierdzewnej, tworzywa sztucznego oraz porcelany. Clinex DishWash doskonale czyści porcelanę, sprzęt oraz sztućce kuchenne. Nie nadaje się do mycia naczyń aluminiowych. Clinex DishWash zaleca się stosowanie razem ze środkiem nabłyszczającym Clinex DiShine, uzyskując tym samym super połysk! Środek do użytku profesjonalnego i domowego.

Zastosowanie
Clinex DishWash szczególnie polecany do profesjonalnych zmywarek w restauracjach, hotelach, zakładach zbiorowego żywienia oraz w automatycznych zmywarkach domowych.

Sposób użycia
Stosować zgodnie z zaleceniem producenta urządzenia myjącego. Zalecane stężenie robocze od 0,1ml do 0,5ml na 1l wody, w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń.mycie naczyńmycie w zmywarkachpH 13

KARTY CHARAKTERYSTYK MSDS CLINEX

Cena za 1L w opakowaniu 5L
29,52 zł brutto
77-062
Brak opinii

Powiązane produkty

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.