Clinex Air Plus Świeża Bryza 650ml

Clinex Air Plus Bryza 650ml

Odświeżacz powietrza bez alergenów Clinex Air Plus Świeża Bryza

Dostępne zapachy: Świeża Bryza, Orientalny

 

Właściwości
Gotowy do użycia odświeżacz powietrza Clinex Air Plus Świeża Bryza. Receptura oparta na bazie kompozycji bez alergenów. Bezpieczny w użytkowaniu. Dzięki rewolucyjnej formule, produkt Clinex Air szybko i skutecznie odświeża powietrze, jak również neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Produkt o znakomitej wydajności użytkowej (około 650 pojedynczych aplikacji).

Zastosowanie
Do odświeżania powietrza w pomieszczeniach oraz neutralizacji nieprzyjemnych zapachów.

Sposób użycia
W zależności od oczekiwanego rezultatu dezodoryzacji, wielkości pomieszczenia oraz intensywności wentylacji zaleca się od 1 do 5 rozpyleń. W pomieszczeniach sanitarnych preparat Clinex Air Plus Świeża Bryza rozpylać za muszlą WC, pisuarem, a w pozostałych przypadkach w narożach pomieszczeń, przy podłodze. Rozpylać na powierzchnie zmywalne, nie w powietrze. Długotrwałe stosowanie na powierzchnie z tworzyw sztucznych z połyskiem może powodować ich matowienie.

cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące

Pojemność
650 ml
Cena za 100 ml
3,69 zł brutto
77-006
Brak opinii

Powiązane produkty

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.