Clinex Grill

Clinex Grill

Płyn do mycia grilli, piekarników i szyb kominkowych Clinex Grill.

Dostępne pojemności: 1L, 5L

Sprzedaż hurtowa: 12x 1L

 

Właściwości
Preparat Clinex Grill to zaawansowany technologicznie preparat do samoczynnego usuwania zapieczonego tłuszczu, zadymień i przypaleń. Clinex Grill to preparat o bardzo silnym działaniu, doskonale nadaje się do usuwania tłustych zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów odpornych na działanie alkaliów. Preparat Clinex Grill tworzy aktywną pianę, która idealnie rozpuszcza i usuwa nawet najbardziej zapieczone resztki potraw.

Zastosowanie
Środek zalecany do skutecznego czyszczenia grilli, piekarników, rożna, rusztów, płyt grzewczych, kuchenek gazowych, patelni, komór wędzarnianych, szyb kominkowych oraz rollerów do kiełbasek. Preparat Clinex Grill nie niszczy powierzchni emaliowanych. Może być stosowany w technologii "aktywnej piany". Nie stosować na powierzchnie lakierowane, wykonanych z aluminium i miedzi (może powodować utlenianie metalu).

Sposób użycia
Preparat Clinex Grill stosować zawsze na zimnych (schłodzonych) piekarnikach i rusztach. Przed użyciem wstrząsnąć. Nanieść równomiernie na czyszczoną powierzchnię nie rozcieńczony preparat Clinex Grill. Pozostawić na około 5-10 minut do rozpuszczenia zabrudzeń, następnie czyszczone powierzchnie należy spłukać dokładnie wodą. Po skończonej pracy końcówkę spryskiwacza osuszyć papierowym ręcznikiem i zabezpieczyć przekręcając końcówkę w pozycję "OFF". Nie stosować na powierzchnie wykonane z aluminium i miedzi.

czyszczenie pieców i piekarnikówczyszczenie rusztów i grillipH 13

KARTY CHARAKTERYSTYK MSDS CLINEX

Wartość pH
~13
Cena za 1L w opakowaniu 5L
20,91 zł brutto
77-071
5907513271093
Brak opinii

Powiązane produkty

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.