Clinex Shine Steel 650ml
Clinex Shine Steel 5L
Clinex Shine Steel 650ml
Clinex Shine Steel 5L

Clinex Shine Steel

Preparat czyszcząco-nabłyszczający do stali nierdzewnej.

Dostępne pojemności: 650ml, 5L

Pojemność
W magazynie
39,36 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni
Cena za 100 ml: 6,05 zł brutto
Cena za 1L w opakowaniu 5L: 45,51 zł brutto

 

Właściwości
Preparat do czyszczenia i konserwacji powierzchni ze stali szlachetnej. Nadaje się do pielęgnacji szafek, zmywarek, lad chłodniczych, blaszanych obić drzwi wind i innych urządzeń ze stali szlachetnej. Charakteryzuje się łatwością rozprowadzania, nie pozostawiając na czyszczonej powierzchni tłustych plam, smug. Ujednolica czyszczoną powierzchnię, nadając jej połysk, konserwacje i chroni przed ponownym zabrudzeniem. Preparatu nie należy stosować do powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością.

Zastosowanie
Preparat szczególnie polecany jest do czyszczenia zewnętrznej oraz wewnętrznej zabudowy wind, balustrad, parapetów, klamek, gzymsów, podestów, listw ochronnych, urządzeń oraz mebli ze stali nierdzewnej.

Sposób użycia
Preparat gotowy do użycia. Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylić niewielką ilość środka na suchą, czystą powierzchnię. Następnie równomiernie rozprowadzić i wytrzeć do uzyskania naturalnego połysku. Preparat usuwa brud i zacieki bez zarysowań.


mycie ręcznenabłyszczanie mebli

KARTY CHARAKTERYSTYK MSDS CLINEX

Cena za 100 ml
6,05 zł brutto
Cena za 1L w opakowaniu 5L
45,51 zł brutto
77-628
Brak opinii

Powiązane produkty

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.