Clinex Anti-Spot

Clinex Anti-Spot - odplamiacz 250 ml

Clinex Anti-Spot odplamiacz, zmywacz, odtłuszczacz

 

Właściwości
Preparat Clinex Anti-Spot to preparat bardzo skutecznym działaniu, posiada dobre właściwości czyszczące, odtłuszczające i rozpuszczające. Produkt jest bardzo wydajny, poprzez miejscowe stosowanie usuwa zabrudzenia nierozpuszczalne w wodzie. Usuwa gumę do żucia, kleje, smołę i bitumen, tusz z kopiarki i pieczątek, wosk ze świec. Bez problemu usuwa resztki etykiet.

Zastosowanie
Do odpornych na działanie wody wykładzin tekstylnych z włosia naturalnego i sztucznego. Do dywanów i mebli tapicerowanych.

Sposób użycia
Produkt Anti-Spot przed użyciem wstrząsnąć. Stosować bez rozcieńczenia. Rozpylić i pozostawić do zadziałania. Zebrać za pomocą czystej, chłonnej szmatki. Gumę do żucia usunąć za pomocą szpachelki. Przed użyciem preparatu sprawdzić jego działanie na podłoże w niewidocznym miejscu.


cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące

KARTY CHARAKTERYSTYK MSDS CLINEX

Pojemność
250 ml
Cena za 100 ml
10,08 zł brutto
77-613
Brak opinii

Powiązane produkty

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.