Clinex 4Dirt

Clinex 4Dirt

Biodegradowalny, uniwersalny preparat do usuwania trudnych zabrudzeń.

Dostępne pojemności: 1L, 5L, 10L

 

Właściwości
Skoncentrowany,uniwersalny preparat przeznaczony do usuwania wszelkiego typu trudnych, tłustych zabrudzeń z powierzchni takich jak: posadzki betonowe, PCV,, kamień naturalny i sztuczny, kafle, itp. znajdujących się w przemyśle i gastronomii. Doskonale rozpuszcza stare zanieczyszczenia olejowo-tłuszczowe pochodzenia zwierzęcego, roślinnego oraz zanieczyszczenia ropopochodne i wielowarstwowe powłoki brudu. Skutecznie usuwa zabrudzenia kuchenne i przemysłowe. Nadaje się do mycia maszyn i urządzeń.. Może być stosowany w myciu ręcznym i maszynowym oraz do prania odzieży roboczej. Do maszynowego i ręcznego mycia podłóg gresowych, terazzo, betonowych, wykonanych z żywic epoksydowych oraz PCV, linoleum i kauczuku.

Zastosowanie
Do mycia wodoodpornych powierzchni w gastronomii i przemyśle przetwórczym, posadzek przemysłowych w halach produkcyjnych, zakładach remontowych, warsztatach samochodowych.

Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć. W zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni stosować rozcieńczenie od 50 do 500ml/10L zimnej wody. Do prania odzieży roboczej od 10 do 100ml/10L wody.


 cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące

KARTY CHARAKTERYSTYK MSDS CLINEX

Wartość pH
~11
Cena za 1L w opakowaniu 10L
15,37zł brutto
Cena za 1L w opakowaniu 5L
17,22 zł brutto
77-640
5907513273196
Brak opinii

Powiązane produkty

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.