Właściwości

Clinex MaxDirt to nowoczesny produkt przeznaczony do usuwania zalegających tłustych zabrudzeń. MaxDirt z powodzeniem znajdzie zastosowanie w gastronomii i przemyśle przetwórczym. Przywróci czystość ścianom, podłogom i wszelkim innym powierzchniom zmywalnym. Z powodzeniem można go stosować w restauracjach, hotelach, halach produkcyjnych oraz warsztatach samochodowych i remontowych. Przywraca perfekcyjną czystość posadzkom betonowym, PCV, nawierzchniom wykonanym z kamienia naturalnego i sztucznego, kaflom, powierzchniom aluminiowym i malowanym proszkowo oraz stali inox.

Największymi zaletami preparatu Max Dirt jest jego niskopienność i umiejętność szybkiego zwilżania mytej powierzchni (ok. 3 sek), dzięki tym zaletom może być używany w urządzeniach myjąco zbierających oraz szorowarkach. Posłużenie się tymi metodami znacznie skróci czas czyszczenia i zapewni równie dobry efekt. Dzięki temu sprzątanie różnego rodzaju powierzchni będzie przebiegało sprawnie i szybko. Clinex MaxDirt został stworzony z myślą o szybkim i dokładnym czyszczeniu zabrudzonych powierzchni.

Zastosowanie
Do mycia wodoodpornych powierzchni w gastronomii i przemyśle przetwórczym, posadzek przemysłowych w halach produkcyjnych, zakładach remontowych, warsztatach samochodowych.

Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć. W zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni stosować rozcieńczenie od 50 do 500ml/10L zimnej wody. Do prania odzieży roboczej od 10 do 100ml/10L wody.UWAGA! Powierzchnie mające kontakt z żywnością należy obficie spłukać wodą po użyciu preparatu.

cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące reczne-mycie-posadzek_1.png cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące  

KARTY CHARAKTERYSTYK MSDS CLINEX

Wartość pH
~11
Cena za 1L w opakowaniu 5L
15,99 zł brutto
77-650
5907513272465
Brak opinii

Powiązane produkty

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.