Clinex Nano Protect Silver Nice -...

Clinex Nano Protect Silver Nice - dezynfekcja klimatyzacji

Preparat do dezynfekcji, odświeżania, odgrzybiania i wentylacji oraz klimatyzacji stacjonarnych i samochodowych.

Dostępne pojemności: 1L, 5L

Pojemność 5L dostępna w 7 dni od złożenia zamówienia.

Pojemność
W magazynie
35,64 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni
Cena za 1L w opakowaniu 5L: 36,40 zł brutto

 

Właściwości
Preparat gwarantuje doskonałą higienę wewnątrz pomieszczeń i samochodów, eliminując nieprzyjemny zapach. Dzięki zastosowaniu aktywnego nanokomponentu likwiduje grzyby i bakterie również z grupy "legionella" oraz zapobiega ich ponownemu rozmnażaniu. Tworzy transparentną powłokę ochronną, która modyfikuje powierzchnię zapobiegając ponownemu zbieraniu się kurzu i brudu w trudno dostępnych miejscach. Eliminuje nieprzyjemny zapach. By osiągnąć lepszy efekt czystości zaleca się zastosować przed tym zabiegiem produkt Clinex A/C.

Zastosowanie
Do dezynfekcji i zabezpieczania klimatyzacji i wentylacji zarówno przemysłowych jak i samochodowych. Doskonale odświeża i zabezpiecza przed nieprzyjemnym zapachem.

Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć. W czasie czyszczenia wyłączyć klimatyzację. Nastawić nagrzewnicę na zimny nawiew powietrza. Wyjąć filtr antypyłkowy systemu klimatyzacji. Ustawić tryb pracy wentylatora na recyrkulację wewnętrzną. Uruchomić dmuchawę na maksymalnych obrotach. Rozpylić środek czyszczący bezpośrednio do środka głównego kanału dolotowego klimatyzacji. Włączyć dmuchawę i odczekać 15 min za zewnątrz samochodu bądź pomieszczenia z klimatyzacją. Po tym czasie można uruchomić klimatyzację.


zawiera nanocząsteczkiczyszczenie klimatyzacji

KARTY CHARAKTERYSTYK MSDS CLINEX

Pojemność
5l
Cena za 1L w opakowaniu 5L
36,40 zł brutto
77-344, 77-345
5907513272762
Brak opinii

Powiązane produkty

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.