Clinex ShineHard 10L

Clinex ShineHard 10L

Płyn nabłyszczający do zmywarek gastronomicznych zalecany do wody twardej.

W magazynie
243,54 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni
Cena za 1L w opakowaniu 10L: 24,35 zł brutto

 

Właściwości
Płyn nabłyszczający do zmywarek gastronomicznych zalecany do wody twardej. Gwarantuje szybkie osuszanie. Preparat sprawia, że umyte naczynia są błyszczące, bez zacieków i plam. Zapobiega odkładaniu się osadów mineralnych, tj. krzemianowych, magnezowych, związków wapnia, etc. Wyjątkowo dobre efekty uzyskuje się w połączeniu z profesjonalnym płynem do zmywarek Clinex DishHard.

Dostępne pojemności: 5L, 10L

Zastosowanie
Szczególnie polecany do profesjonalnych zmywarek w restauracjach, instytucjach gastronomicznych, hotelach, zakładach zbiorowego żywienia, barach.

Sposób użycia
Stosować zgodnie z zaleceniem producenta urządzenia myjącego. Zalecane stężenie robocze od 0,1ml do 0,5ml na 1L wody, w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń. Produkt może być stosowany w procesie neutralizacji i nabłyszczania w piecach konwekcyjno-parowych posiadających funkcję automatycznego 2-etapowego mycia. Do zastosowania jako środek neutralizująco-nabłyszczających w automatycznym myciu pieców konwekcyjnych i wędzarniczych.

KARTA MSDS CLINEX SHINEHARD

mycie naczyńmycie w zmywarkachPoziom pH w preparacie 14

Pojemność
10l
Cena za 1L w opakowaniu 10L
24,35 zł brutto
77-055
Brak opinii

Powiązane produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.