Clinex Dispersion STRIPPER 10L

Clinex Dispersion STRIPPER 10L

Preparat do usuwania powłok polimerowych Clinex dispersion Stripper.

Dostępne pojemności: 5L, 10L

 

Właściwości
Preparat Clinex Dispersion Stripper to produkt o bardzo dużej sile czyszczenia, przeznaczony do usuwania polimerów z powierzchni pokrytych powłokami nawarstwionymi w wyniku długotrwałej pielęgnacji, których do tej pory nie można było usunąć całkowicie lub częściowo zwykłymi środkami do mycia gruntownego. Clinex Dispersion Stripper jest niskopieniący i bardzo skuteczny.

Zastosowanie
Clinex Dispersion Stripper dedykowany jest do wodoodpornych, wrażliwych lub odpornych na zasady wykładzin podłogowych takich jak np.: linoleum, guma, PCV, poliolefiny, kamień naturalny i sztuczny

Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni stosować w rozcieńczeniu z wodą w proporcji 1:4 lub w przypadku usuwania powłok polimerowych używać bez rozcieńczenia. Roztwór roboczy rozprowadzić na czyszczonej powierzchni, pozostawić na 10-15 minut nie dopuszczając do wyschnięcia. Szorować padem do zupełnego usunięcia brudu i polimerów, brud zebrać, a następnie czyszczoną powierzchnię zneutralizować roztworem kwaśnego preparatu np. W3 Multi, zmyć czystą wodą i osuszyć.

Czyszczenie posadzek Mycie maszynowe mycie posadzek

KARTY CHARAKTERYSTYK MSDS CLINEX

Pojemność
10l
Waga
10kg
Kod EAN produktu
77-680
Cena za 1L w opakowaniu 10L
28,91 zł brutto
77-680
Brak opinii

Powiązane produkty

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.