Spring Air© MUSK

Spring Air© MUSK

Wymienny pojemnik do elektronicznych odświeżaczy powietrza © SpringAir. Zapachy wyjątkowo skuteczne w wejściach, ciągach komunikacyjnych, szatniach, poczekalniach, jak i w toaletach i umywalniach. Bardzo wydajny - 3000 porcji, pozostawia długotrwały zapach w pomieszczeniu.

Na magazynie
33,21 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni

 

Ponad 9000 substancji zapachowych pozwoliło na stworzenie 90 unikalnych perfum zamkniętych w wymiennych wkładach Spring Air®. Unikalne zapachy towarzyszące nam są często niedoceniane. Dobrze dobrany zapach w pomieszczeniu ma silny wpływ na sposób naszego myślenia, sposób działania i nasze samopoczucie. Stwierdzono, że miły zapach ma wpływ na nasze zachowania podczas robienia zakupów.

Unikalne zapachy towarzyszące nam są często niedoceniane. Dobrze dobrany zapach w pomieszczeniu ma silny wpływ na sposób naszego myślenia, sposób działania i nasze samopoczucie. Stwierdzono, że miły zapach ma wpływ na nasze zachowania podczas robienia zakupów.

Zapach w spray'u z serii aromatherapy i aromamarketing są czymś więcej niż tylko rozpyleniem zapachu w pomieszczeniach. © Spring Air pomaga w identyfikacji marki firmy, przekazach marketingowych i dopasowaniu ich do klientów aby przestrzeń w której się znajdują kojarzyła się z miłym i przyjemnym uczuciem. Marketing zapachowy może stać się bardzo skuteczny w miejscach, w których istnieją inne stymulacje sensoryczne, takie jak wykorzystanie oświetlenia, dźwięku i luksusowych warunków otoczenia, umożliwiając markom nawiązanie długotrwałego emocjonalnego kontaktu z konsumentami.

Wyjątkowy zapach piżma, który wprowadzi Cię w tajniki aromaterapii. Dzięki dobroczynnym właściwościom kwiatowych olejków eterycznych i relaksującemu olejkowi piżmowemu wprawi Cię w dobry nastrój i orzeźwi.

Nuty wysokie: Piżmo, Pomarańcza Bergamota, Orchidea
Nuty średnie: Piżmo, Jagodlin wonny, Kwiat Brzoswkwinii, Wanilia
Nuty bazowe: Piżmo, Balsamiczny, Sandałowiec

cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące

Pojemność
250 ml
Brak opinii

Powiązane produkty

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.