Clinex FastGast 1L

Clinex FastGast

Gotowy do użycia preparat do usuwania wszelkich tłustych zbrudzeń Clinex FastGast.

Pojemność
W magazynie
20,42 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni
Cena za 1L w opakowaniu 5L: 16,97 zł brutto

 

Właściwości
Gotowy do użycia preparat Clinex FastGast to rewelacyjny produkt do usuwania wszelkiego typu tłustych i olejowych zabrudzeń w gastronomii. Dzięki zdolności do emulgowania tłuszczu, rozpuszcza silne i uporczywe zabrudzenia olejowo tłuszczowe, przypalone resztki jedzenia nie pozostawiając przy tym smug i zacieków na czyszczonych powierzchniach. Zastosowania spryskiwacza w produkcie Clinex FastGast sprawia, że środek jest prosty w użyciu, gwarantując jednocześnie precyzję dozowania i dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Posiada przyjemny, świeży zapach.

PRODUKT POSIADA ATEST PZH

Zastosowanie
Do mycia wodoodpornych powierzchni w gastronomii, przemyśle przetwórczym narażonych na tłuste osady. Preparat zalecany do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni twardych, w kuchni i gastronomii, oraz powierzchni w przemyśle spożywczym: okapów kuchennych, blatów, stołów, posadzek i ścian.

Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć. Preparat nanieść bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, odczekać chwilę i przepolerować czystą ściereczką do sucha. W razie konieczności czynność powtórzyć.

Czyszczenie pieców i piekarników Poziom pH w preparacie 11 Czyszczenie blatów i stołów cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące

KARTY CHARAKTERYSTYK MSDS CLINEX

Pojemność
1L, 5L
Cena za 1L w opakowaniu 5L
16,97 zł brutto
77-667
5907513273394
Brak opinii

Powiązane produkty

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.