Wycieraczka ALUMATA BRUSH 12L
Wymiar nominalny
Wymiary
Szczotka szara
Szczotka czarna
Wycieraczka ALUMATA BRUSH 12L
Wymiar nominalny
Wymiary
Szczotka szara
Szczotka czarna

Wycieraczka ALUMATA BRUSH 12L

Zwijalna wycieraczka ze szczotkowymi wkładami czyszczącymi w aluminiowych profilach nośnych. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz doskonałą skutecznością oczyszczania obuwia. Wkłady szczotkowe odporne są na ścieranie i gnicie oraz zmiany temperatury.

1-3 dni
1 934,79 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni

 

Konstrukcja:

Konkstrukcja otwarta. Profile aluminiowe połączone ze sobą przy pomocy stalowych lin nierdzewnych i gumowych dystansów. Dzięki temu wycieraczka charakteryzuje się dużą pojemnością na brud.

Wysokość:

Wysokość profila aluminiowego wraz z podkładem: 11 mm, wysokość całkowitej wycieraczki: ok. 16 mm. Waga: ok 12 kg/1 m2

Zastosowanie:

Zastosowane na zewnątrz i do wewnątrz budynków. Wycieraczka uniwersalna do wszelkich budynków użyteczności publicznej, biur, hoteli, pensjonatów itp. Przeznaczona do intensywnego ruchu pieszego. Nie należy stosować w obiektach z ruchem wózków transportowych [sklepowych].

Sposób montażu: 

Wycieraczka układana we wpuście wykończonym ramą aluminiową lub bezpośrednio na posadce z aluminiowym profilem najazdowym. Wycieraczka kierunkowa, należy zwrócić uwagę na sposób ułożenia względem kierunków ruchu.

Sprzątanie:

Z zewnątrz łatwa do czyszczenia odkurzaczem przemysłowym na sucho lub przy pomocy maszyn czyszczących ze środkami nie niszczącymi wkładów oraz aluminium. Bieżące czyszczenie wpustu odkurzaczem przemysłowym lub przez zamiatanie po uprzednim zwinięciu wycieraczki.

UWAGA:

Zamówienia lub zapytania cenowe na wycieraczki prosimy składać drogą mailową, przy zamówieniu (zapytaniu) prosimy o podanie koloru maty oraz rozmiaru.

Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.