Antracyt
Brązowy
Czerwony
Granatowy
Piaskowy
Szary
Zielony
Wycieraczka ALUMATA DRY 22L
Wymiary
Wymiar nominalny
Antracyt
Brązowy
Czerwony
Granatowy
Piaskowy
Szary
Zielony
Wycieraczka ALUMATA DRY 22L
Wymiary
Wymiar nominalny

Wycieraczka ALUMATA DRY 22L

Zwijalna wycieraczka z tekstylnymi wkładami osuszającymi i pyłochłonnymi w aluminiowych profilach nośnych. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz znaczną możliwością absorbcji wilgoci. Wkłady tekstylne odporne są na ścieranie, wygniatanie i gnicie.

1-3 dni
1 460,01 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni

 

Konstrukcja:

Konkstrukcja otwarta. Profile aluminiowe połączone ze sobą przy pomocy stalowych lin nierdzewnych i gumowych dystansów. Dzięki temu wycieraczka charakteryzuje się dużą pojemnością na brud

Wysokość:

Wysokość profila aluminiowego wraz z podkładem: 19 mm, wysokość całkowitej wycieraczki: ok. 28 mm - patrz zdjęcie obok. W trakcie użytkowania może zmniejszyć się do ok. 22 mm. Wysokość nowej wycieraczki należy brać pod uwagę projektując wpusty w drzwiach obrotowych lub drzwiach otwierających się na wycieraczkę. Waga: ok 16 kg/1 m2

Zastosowanie:

Zastosowane wyłącznie wewnątrz budynków. Wycieraczka uniwersalna do wszelkich budynków użyteczności publicznej, biur, hoteli, pensjonatów itp. Przeznaczona do intensywnego ruchu pieszego. Nie należy stosować w obiektach z ruchem wózków transportowych [sklepowych].

Sposób montażu:

Wycieraczka układana we wpuście wykończonym ramą aluminiową lub bezpośrednio na posadce z aluminiowym profilem najazdowym. Wycieraczka kierunkowa, należy zwrócić uwagę na sposób ułożenia względem kierunków ruchu.

Sprzątanie:

Z zewnątrz łatwa do czyszczenia odkurzaczem przemysłowym na sucho lub przy pomocy maszyn czyszczących ze środkami nie niszczącymi wkładów oraz aluminium. Bieżące czyszczenie wpustu odkurzaczem przemysłowym lub przez zamiatanie po uprzednim zwinięciu wycieraczki.

UWAGA:

Zamówienia lub zapytania cenowe na wycieraczki prosimy składać drogą mailową, przy zamówieniu (zapytaniu) prosimy o podanie koloru maty oraz rozmiaru.

Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.