Wózek serwisowy Green 50 MOVE & GO

Wózek serwisowy Green 50 MOVE & GO

Wózek serwisowy Green 50 Move & Go

W magazynie
1 233,76 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni

 

GREEN 50 WÓZEK SERWISOWY MOVE & GO LINE

OPIS PRODUKTU:  

Green Line to linia wózków serwisowych wykonanych w 95% z polipropylenu. Zaprojektowane tak aby ich funkcjonalność i ergonomia była na najwyższym poziomie. Wózki z serii Green Line pomagają w wykonywaniu prac serwisowych niezbędnych w profesjonalnym utrzymaniu czystości:

  • mycie podłóg
  • czyszczenia powierzchni ponad podłogowych
  • segregację i wywóz śmieci i odpadów (również medycznych)

Higieniczne, łatwe do utrzymania w czystości, można poddawać je dezynfekcji. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w szpitalach, domach pomocy, przychodniach.

Każdy wózek wyposażony jest w 10 cm podgumowane koła skrętne, zapewniające wygodne prowadzenie wózka.

Wózki składają się z modułów, które można modyfikować i rozbudowywać dokupując kolejne komponenty w zależności od potrzeb.

 WYPOSAŻENIE: 

  • podstawa jezdna
  • dwie kuwety
  • uchwyt worka na odpady

 

Wózki Green Line dostarczane są bez worków i pokryw, należy je dokupić osobno (dostępne w "powiązane produkty" poniżej).

Produkt objęty gwarancją 12-miesięczną, wyprodukowany we Włoszech, wszystkie części zamienne i akcesoria dodatkowe są w stałej sprzedaży.

Waga
11,5 kg
Wymiary
91/54/102 cm
TTS0B003050
Brak opinii

Powiązane produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.