Właściwości
Preparat Eco Oven to zaawansowany technologicznie preparat do samoczynnego usuwania zapieczonego tłuszczu, zadymień i przypaleń. Clinex Grill to preparat o bardzo silnym działaniu, doskonale nadaje się do usuwania tłustych zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów odpornych na działanie alkaliów. Preparat Clinex Grill tworzy aktywną pianę, która idealnie rozpuszcza i usuwa nawet najbardziej zapieczone resztki potraw.

Zastosowanie
Środek zalecany do skutecznego czyszczenia grilli, piekarników, rożna, rusztów, płyt grzewczych, kuchenek gazowych, patelni, komór wędzarnianych, szyb kominkowych oraz rollerów do kiełbasek. Preparat Eco Oven nie niszczy powierzchni emaliowanych. Może być stosowany w technologii "aktywnej piany". Nie stosować na powierzchnie lakierowane, wykonanych z aluminium i miedzi (może powodować utlenianie metalu).

Sposób użycia

Nanieść nierozcieńczony płyn na zimną lub ciepłą powierzchnię o temp. od 30-70°C. Bieżące zabrudzenia: 1 doza atomizera. Gruntowne czyszczenie: 2 dozy atomizera. Pozostawić na 5-15 minut, po czym spłukać czystą wodą. Zabrudzenia powinny spłynąć samoczynnie. Przed użyciem, sprawdzić w niewidocznym miejscu oddziaływanie preparaty z powierzchnią. Przed oczyszczeniem należy zapoznać się z instrukcją obsługi urządzenia. Nie stosować do pieców i piekarników z funkcją automatycznego mycia parą.

Wartość pH
~13
Cena za 1L w opakowaniu 5L
20,91 zł brutto
368
Brak opinii

Powiązane produkty

13 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.