ECO SHINE Eco Multi Shine 1L

ECO SHINE Eco Multi Shine 1L

Ekologiczny preparat do mycia powierzchni wodoodpornych.

W magazynie
15,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni

 

Właściwości
Ekologiczny, gotowy do użycia preparat do usuwania wszelkich typowych oraz tłustych zabrudzeń. Preparat rozpuszcza silne i uporczywe zabrudzenia olejowo-tłuszczowe, przypalone resztki jedzenia, nie pozostawiając przy tym smug i zacieków na czyszczonych powierzchniach. Zalecany do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni twardych w kuchni i gastronomii oraz innych

powierzchni zmywalnych tj.: blaty, parapety, stoły, ściany, podłogi, ramy okienne, obudowy sprzętów kuchennych i biurowych. Posiada przyjemny, świeży zapach.
Produkt nie jest przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni. Właściwe dozowanie i najniższa zalecana temperatura sprzyja mniejszemu zużyciu wody i energii oraz mniejszemu zanieczyszczeniu wody.

  • Doskonały do codziennego utrzymania czystości. Można regularnie stosować bez obaw uszkodzenia powierzchni. 
  • Pozostawia lśniące powierzchnie bez smug. 
  • Nie pozostawia tłustej powłoki. 
  • Bezpieczny dla skóry rąk. 
  • Ma przyjemny zapach, a kompozycja zapachowa jest zgodna z standardami IFRA. 
  • Zawiera składniki m.in pochodzenia roślinnego w tym certyfikowany olej palmowy zgodny z RSPO.

Dostępne pojemności:

  • 367 butelka 1L

Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć. Preparat nanieść bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, odczekać około 1 minutę do rozpuszczenia zabrudzeń. Przetrzeć czystą szmatką do sucha. W razie konieczności, czynność powtórzyć. Przed użyciem preparatu sprawdzić jego działanie na niewielkiej powierzchni w niewidocznym miejscu. Powierzchnie mające kontakt z żywnością po użyciu preparatu, obficie spłukać wodą. Produkt może w czasie zmieniać zabarwienie. Nie jest to wadą produktu i nie wpływa na jego właściwości myjące. Nie stosować na rozgrzane powierzchnie.

Sposób postępowania z pustymi opakowaniami i odpadami

Butelka nadaje się do ponownego napełnienia. Wszystkie elementy opakowania nadają się do recyklingu. Puste opakowania należy wrzucić do pojemnika na tworzywa sztuczne.

  cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące 

Pojemność
1l
367
Brak opinii

Powiązane produkty

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

13 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.