Nowe dozowniki Katrin Inclusive

Seria dozowników Katrin, zwaną Serią Katrin Inclusive została zaprojektowana we współpracy zarówno z ekspertami z branży jak i dużym gronem europejskich klientów i użytkowników końcowych, dzięki czemu bierze pod uwagę potrzeby wszystkich grup użytkowników, w tym dzieci, osób starszych oraz niepełnosprawnych.

 

„Aby móc zaoferować każdemu doskonałą jakość higieny, postanowiliśmy dokładnie zbadać temat, przeprowadzając w terenie liczne wywiady i obserwacje, a także wykonując testy zarówno w warunkach rzeczywistych jak i laboratoryjnych. Działania te wyposażyły nas w cenną wiedzę na temat wyzwań, przed którymi stają poszczególne grupy użytkowników, takie jak dzieci, osoby starsze czy niedowidzące, podczas korzystania z toalet publicznych”, mówi inżynier projektu Henrik den Ouden Runshaug z Metsä Tissue. „Odpowiadamy obecnie na te problemy w prosty i praktyczny sposób, oferując nowe Dozowniki Katrin Inclusive. Na przykład, stosując kontrastujące kolory i instrukcje alfabetem Braille’a, pomagamy użytkownikom niedowidzącym w ich codziennym życiu.”          

 

Nowe cechy i korzyści, mniej problemów z obsługą i konserwacją

 

Nowe Dozowniki Katrin Inclusive są łatwe w obsłudze dla każdego i w każdym miejscu.

 

Oprócz zwiększonej łatwości użytkowania, nowa seria poprawia warunki instalacji i konserwacji. Przezroczysta obudowa umożliwia łatwe określenie miejsc, gdzie należy wkręcić śrubki, a dzięki przezroczystym ściankom bocznym, personel sprzątający od razu widzi, ile papieru, mydła lub innych środków znajduje się w dozowniku. Pozwala to personelowi zarządzającemu zaoszczędzić czas oraz zapewnia codzienne efektywne utrzymanie obiektu.

 

Duży przycisk w przedniej obudowie sprawia, iż obsługa dozownika prawie nie wymaga wysiłku. Dzięki mocnym kontrastowym kolorom, dozowniki łatwo dostrzec, korzystać z nich i serwisować.  

 

Rygorystycznie testowane

 

Nawet najdrobniejsze detale serii Inclusive zaprojektowano i przetestowano w taki sposób, aby zapewnić każdemu łatwą i bezpieczną obsługę. W celu przygotowania dozowników na wyzwania prawdziwego życia, poddano je wszechstronnym testom symulującym przynajmniej 20 lat użytkowania.

 

Dozowniki zostały nawet przebadane pod kątem wizualnej atrakcyjności. W porównaniu z innymi dozownikami obecnymi na rynku, znaczna większość uczestników testu w całej Europie (74%) preferowała wzornictwo serii Katrin Inclusive.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.