Clinex Srtonger

Nowoczesny profesjonalizm

Clinex Stronger to w pełni profesjonalny produkt, który został już sprawdzony przez wielu ludzi z różnych branży. Teraz produkt posiada znacznie ulepszoną formulację, dzięki czemu jest jeszcze bardziej wydajny i skuteczny. To oczywiście przekłada się na oszczędność Twojego portfela, ponieważ teraz za tę samą cenę otrzymasz o 50 mililitrów mleczka więcej. Preparat otrzymał także nową butelkę, która jeszcze lepiej leży w dłoni, co minimalizuje szanse jej upuszczenia i rozlania zawartości.

5 silnych zalet

Nowa odsłona mleczka czyszczącego Clinex Stronger to długa lista zalet.

  1. Przede wszystkim produkt ma doskonałe właściwości czyszczące. Jakość produktu sprawia, że jest jeszcze bardziej funkcjonalny. To stawia go o krok przed konkurencją.
  2. Mleczko nie rysuje powierzchni. Ulepszona formulacja niemal całkowicie eliminuje możliwość pojawiania się rys na powierzchni po zastosowaniu preparatu.
  3. Posiada substancje zabezpieczające czyszczoną powierzchnię. Substancja chroni ją przed ponownym zabrudzeniem. Przez takie rozwiązanie można rozumieć, że rzadziej będziemy musieli przystępować do sprzątania.
  4. Preparat posiada przyjemny zapach. To dla nas szczególnie ważne, aby klient podczas korzystania z naszych produktów, nie odczuwał dyskomfortu z powodu zapachu. Dlatego postanowiliśmy w miarę możliwości pracować nad produktem tak długo, aż jego woń będzie przyjemna.
  5. Jakość i zapach to jednak nie wszystko. Clinex Stronger to mleczko, które zawiera składniki chroniące dłonie. Zatem używanie go nie naraża naszych dłoni na szkodliwe działanie substancji chemicznych.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.