Clinex Scent

Skoncentrowane zapachy do wnętrz Clinex Scent

To zapach jest pierwszym sensorycznym odczuciem atmosfery w pomieszczeniach w których przebywamy, witają nas, pachną i zachwycają wyjątkowymi połączeniami nut zapachowych. Clinex Scent to linia zapachowa przeznaczona do pomieszczeń, która odpowiednio dopasowana do typu pomieszczenia pozwala nam się zrelaksować, wypocząć, wyciszyć i sprawić, by nasi znajomi czuli się fantastycznie, gdy tylko otworzymy przed nimi drzwi.
Nie od dziś wiadomo, że zapach pomaga kreować atmosferę w pomieszczeniach. Pozwala nam odpocząć w towarzystwie, a nasi goście będą zastanawiać się, co spowodowało, że czuli się u nas fantastycznie.
Zapachy projektowane przez laboratorium Nanochem to aromaty będące esencją świeżości. Skoncentrowane zapachy Clinex Scent sprawiają, że z ogromną przyjemnością wracamy do nich i czujemy pozytywny wpływ zarówno na nasze samopoczucie jak i wewnętrzną energię.
Bukiety zapachowe naturalnych perfum do wnętrz skomponowane są tak, aby łączyć świeże akordy z głębią środkowych nut kwiatowych, przypraw czy owoców. W ofercie Clinex są propozycje o zróżnicowanych nutach zapachowych. Składniki perfum dobrane są tak, aby zapewnić odpowiedni balans akordów zapachowych oraz połączyć korzyści poszczególnych olejków eterycznych wchodzących w skład produktów.

Clinex Scent to oferta skoncentrowanych odświeżaczy do wnętrz. Produkty Clinex Scent kreują wizerunek gabinetów spa i urody,  mieszkań, czy instytucji które, dbają o swoich klientów i chcą tworzyć wyjątkową atmosferę. Dzięki nobliwym nutom zapachowym oczarujemy wielu naszych gości.

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty perfum do wnętrz Clinex Scent.

Clinex Scent Paryski Wdzięk

Clinex Scent Tasmański Czar

Clinex Scent Magiczna Noc

Clinex Scent Hawajska Wanilia

Clinex Scent Alpejska Łąka

Clinex Scent Słoneczny Dzień

Clinex Scent Egejski Owoc

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.