Clinex Max Dirt

Oferta produktowa marki poszerza się o skoncentrowany i niskopienny Clinex MaxDirt. Preparat został stworzony z myślą o usuwaniu wszelkich trudnych zabrudzeń, którym zwykłe środki czyszczące nie są w stanie sprostać.

Szeroki zakres zastosowań

Clinex MaxDirt to nowoczesny produkt przeznaczony do usuwania zalegających tłustych zabrudzeń. MaxDirt z powodzeniem znajdzie zastosowanie w gastronomii i przemyśle przetwórczym. Przywróci czystość ścianom, podłogom i wszelkim innym powierzchniom zmywalnym. Z powodzeniem można go stosować w restauracjach, hotelach, halach produkcyjnych oraz warsztatach samochodowych i remontowych. Przywraca perfekcyjną czystość posadzkom betonowym, PCV, nawierzchniom wykonanym z kamienia naturalnego i sztucznego, kaflom, powierzchniom aluminiowym i malowanym proszkowo oraz stali inox.

Największymi zaletami preparatu Max Dirt jest jego niskopienność i umiejętność szybkiego zwilżania mytej powierzchni (ok. 3 sek), dzięki tym zaletom może być używany w urządzeniach myjąco zbierających oraz szorowarkach. Posłużenie się tymi metodami znacznie skróci czas czyszczenia i zapewni równie dobry efekt. Dzięki temu sprzątanie różnego rodzaju powierzchni będzie przebiegało sprawnie i szybko. Clinex MaxDirt został stworzony z myślą o szybkim i dokładnym czyszczeniu zabrudzonych powierzchni.

Clinex MaxDirt jest dostosowany do Twoich potrzeb

Preparat jest bezwonny, w związku z czym można go stosować na powierzchniach mających kontakt z żywnością oraz w pomieszczeniach o małej powierzchni lub pozbawionych okien. Takie rozwiązanie sprawia, że preparat jest w pewnym stopniu uniwersalny, ponieważ można go używać praktycznie w każdym pomieszczeniu.

Clinex MaxDirt jest sprzedawany w butelkach o pojemności 1 litra oraz pięciolitrowych kanistrach.

Przejrzyj nasze pozostałe artykuły, aby poznać sposoby i produkty przeznaczone do usuwania zabrudzeń.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.