AROMA Professional Spray Magic Garden 300 ml

AROMA Professional Spray Magic Garden 300 ml


Odświeżacz powietrza w sprayu Aroma Professional oczyszcza powietrze z uporczywych, niepożądanych zapachów, szybko wypełniając pomieszczenie przyjemnym aromatem. Produkt przygotowany jest na bazie alkoholu z dużą dozą perfum. Dzięki specjalnej formule odświeżacz jest bardzo wydajny i pozostawia w pomieszczeniu subtelny zapach na długi czas. Szybko i skutecznie eliminuje stęchłe i duszne zapachy spożywcze, kuchenne, organiczne itd. Rozpylać w powietrze.

 

Profesjonalny odświeżacz powietrza.
Skutecznie aromatyzuje oraz niweluje wszelkie nieprzyjemne zapachy np. z toalety, łazienki, kanalizacji, po dymie tytoniowym, resztkach organicznych, fekaliach itd. Dzięki zastosowaniu perfum oraz specjalnej recepturze olejek pozostawia subtelny długotrwały zapach w pomieszczeniu. Dezynfekuje spryskane powierzchnie.

Produkt stworzony z myślą o profesjonalnej aromatyzacji wnętrz. Do zastosowania w przestrzeniach hotelowych, restauracyjnych, publicznych toaletach, biurach czy sklepach. Przeznaczony również do użytku domowego.

Sposób użycia
Rozpylać na powierzchnie zmywalne lub w powietrze, nie spryskiwać powierzchni laminowanych z połyskiem.

  • w łazienkach i toaletach: na glazurę, muszle wc, kosze na śmieci oraz inne zmywalne powierzchnie
  • w autach i pomieszczeniach: na dywaniki, wycieraczki, zasłony oraz inne zmywalne powierzchnie

cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące

AR037911
Brak opinii

Powiązane produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.