• -10%
Buzil G576 BUZ Grillmaster ready-to-use

Buzil G576 BUZ Grillmaster 600ML

Gotowy do użycia, wysokoalkaliczny środek do intensywnego czyszczenia piecyków, grilli i konwektorów w kuchniach przemysłowych.

W magazynie
30,59 zł 33,98 zł -10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 33.98 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni
Cena za 100 ml: 5,66 zł brutto

 
Gotowy do użycia, wysokoalkaliczny środek do intensywnego czyszczenia odpornych na działanie zasad piecyków, grilli i konwekterów w kuchniach przemysłowych. Samorzutnie usuwa mocne zaabrudzenia olejowo - tłuszczowe jak i zaschnięte białko oraz przypalone resztki jedzenia. Produkt charakteryzuje się spontaniczną siłą rozpuszczania przypalonych i zaschniętych zabrudzeń. Idealny do czyszczenia nawierzchni pionowych ze względu na pianową konsystencję, prosty w użyciu. W zestawie z nasadką pianotwórczą. Wartość pH: 14 Dozowanie: używać tylko na zimnych nawierzchniach! Spieniony, nie rozcieńczony produkt nanieść na nawierzchnię i pozostawić do zadziałania. Spłukać dokładnie czystą wodą. W razie potrzeby rozgrzać urządzenie po zakończonym czyszczeniu. Pojemność: 1l Do intensywnego czyszczenia odpornych na działanie zasad pieców piekarskich, grilla i piecyków gastronomicznych. Szczególnie zalecany do pianowego czyszczenia nawierzchni pionowych. Usuwa mocne zbrudzenia olejowo - tłuszczowe, białko oraz przypalone resztki jedzenia.
dokumenty PDF
zastosowanie
zastosowanie cleanmarket - sklep internetowy - środki czyszczące
wskazówki ostrzegawcze info
R 35 - S 2 - S 23 - S26 - S 28 - S 36/37/39 - S 45 - S 51
Wartość pH
14
Pojemność
600 ml
Cena za 100 ml
5,66 zł brutto
G576
Brak opinii

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.