KALA olejki zapachowe Czarne winogrono z kiwi 5L

KALA olejki zapachowe Czarne winogrono z kiwi 5L

Profesjonalny olejek zapachowy na bazie prawdziwych perfum o długotrwałym intensywnym działaniu. Przeznaczony do wszystkich pomieszczeń: toalet, łazienek, pokoi, restauracji, biur, korytarzy, poczekalni, autokarów, samochodów, klubów, dyskotek itp.

W magazynie
331,24 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni
Cena za 1L w opakowaniu 5L: 66,25 ZŁ BRUTTO

 

Zapach soczystych kiści dojrzewających w pełnym słońcu, którego wyraźna, charakterystyczna nuta została przełamana świeżością kiwi. Świeża nuta zapachowa polecana do pokoi, jadalni, punktów gastronomicznych, aut i innych pomieszczeń.Skutecznie likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, np.: z wc, kanalizacji, po papierosach, zwierzętach, resztkach organicznych, substancjach chemicznych, ropopochodnych itd. Dzięki skoncentrowanym naturalnym składnikom pozostawia przyjemny zapach perfum kilkakrotnie dłużej niż inne odświeżacze (przez minimum 1-2 dni).Nietoksyczny. Nie uczula. Posiada właściwości dezynfekujące.

Odstrasza insekty.Najwyższa jakość i wydajność w Polsce.

Sposób użycia: Rozpylać na powierzchnie zmywalne (nie w powietrze!); w łazienkach i toaletach: na glazurę, umywalki, muszle wc; w autach i pomieszczeniach: na dywaniki, podłogę, kaloryfery oraz inne zmywalne powierzchnie. Nie spryskiwać powierzchni laminowanych z połyskiem.Może służyć jako dodatek do środków czyszczących, odkurzaczy z filtrem wodnym, nawilżaczy powietrza, klimatyzatorów. Może służyć do mycia armatury łazienkowej. Prysnąć na armaturę i przetrzeć szmatką. Pozostawia połysk bez smug i zapobiega powstawaniu brzydkich plam po wodzie.

Dostępne pojemności: 100ml, 250ml, 0,5l, 1l, 5l

Pojemność
5l
Cena za 1L w opakowaniu 5L
66,25 ZŁ BRUTTO
Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.