VIPER AUTOMAT SZORUJĄCO-ZBIERAJĄCY AS 430B
VIPER AUTOMAT SZORUJĄCO-ZBIERAJĄCY AS 430B
VIPER AUTOMAT SZORUJĄCO-ZBIERAJĄCY AS 430B
VIPER AUTOMAT SZORUJĄCO-ZBIERAJĄCY AS 430B

VIPER AUTOMAT SZORUJĄCO-ZBIERAJĄCY AS 430B

Kompaktowy i łatwy w obsłudze prowadzony automat szorująco-zbierający

Na magazynie
16 990,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni

 

AS430/510 to łatwe w obsłudze prowadzone automaty szorująco-zbierające. Doskonałe rozwiązanie do utrzymania czystości na średnich powierzchniach ale o dużym nasileniu ruchu. Świetnie sprawdzają się z codziennych zadaniach w hotelach, restauracjach, szkołach, szpitalach, centrach handlowych czy stacjach metra.

Zbiorniki wody czystej i brudnej stanowią jedną zintegrowaną część powstałą w procesie formowania rotacyjnego co pozwoliło na zwiększenie ich pojemności i wydłużyło pracę maszyny na jednym napełnieniu wodą. To duża oszczędność Twojego czasu !

Łatwość obsługi. Zredukowanie siły wymaganej do prowadzenia maszyny i ergonomiczne włączniki start/stop zapewniły operatorowi lepszą operowanie produktem i zmniejszyły jego zmęczenie. Wbudowany prostownik umożliwia szybkie podłączenie do ładowania.

Przyjazny i prosty. Duża pokrywa zbiornika wody brudnej ułatwia jego mycie.

Łatwy do napełnienia zbiornik wody czystej, silnik szczotki i silnik ssący są dobrze zabezpieczone przed rozpryskami wody.

Dostępność wersji bateryjnych i kablowych przy dwóch szerokościach roboczych 43 cm i 51 cm daje naszym Klientom możliwość elastycznego i najlepszego wyboru w zalezności o specyfiki pracy na obiektach.

Szerokość ssawy (mm)
730
Wymiary LxWxH (mm)
1200x610x1170
Ciężar (kg)
112
Długość kabla elektrycznego (m)
N/A
Zbiornik na chemię (l)
40
Podciśnienie (mBar/kPa)
1200
Głośność pracy (dB(A))
70
Pojemność zbiornika śmieci (l)
40
Nacisk szczotek (kg)
30 MAX
Prędkość obrotowa szczotek (obr/min)
150
Średnica pada/szczotki (mm/")
430
Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.