NILFISK AERO 31-21 INOX PC

NILFISK AERO 31-21 INOX PC

Kompaktowy jednofazowy odkurzacz do zanieczyszczeń suchych i mokrych

Na magazynie
1 500,60 zł
Brutto Wysyłka w ciągu: 2-3 dni

 

Kompaktowy, uniwersalny i solidny odkurzacz AERO 31 INOX do pracy na mokro i na sucho można łatwo transportować w dowolne miejsce, np. samochodem. Po zakończeniu pracy pojemnik można łatwo opróżnić - wymieniając standardowy worek filtracyjny z włókniny albo wyrzucając zawartość z pojemnika. System czyszczący filtr typu Push&Clean zapobiega spadkowi wydajności i zwiększa efektywność w trakcie czyszczenia. Innowacyjne rozwiązanie schowka umożliwia ustawienie przewodu ssawnego, dysz i kabla zasilającego w kilku pozycjach, a wbudowany 2-punktowy uchwyt na rurę zapewnia łatwą obsługę. AERO 31 INOX z pojemnikiem ze stali nierdzewnej to idealny wybór do czyszczenia u Klienta. Jest to solidne i uniwersalne urządzenie dla branży motoryzacyjnej i budowlane - wyposażone w półautomatyczny system czyszczenia filtra i charakteryzujące się dużą mobilnością.

AERO 31 INOX to model o dużej wydajności z serii AERO 21/26/31, w znacznym stopniu ukierunkowany na zastosowanie i potrzeby użytkownika końcowego. System czyszczenia filtra Push&Clean oraz funkcja wywiewu powietrza należą do standardu wraz z elastycznym i wygodnym schowkiem na akcesoria. 30-litrowa maszyna charakteryzuje się wydajnym ssaniem i posiada trwały pojemnik ze stali nierdzewnej umieszczony na solidnym wózku.

  • Nadający się do czyszczenia włókninowy filtr PET o minimalnej wydajności filtrowania 99,9%
  • System akcesoriów MultiFit zapewniający pełną elastyczność
  • Wygodny schowek na akcesoria, kable i narzędzia
  • Funkcja przedmuchu/wywiewu powietrza
  • Pojemnik ze stali nierdzewnej
  • Elastyczny pasek gumowy do przytrzymywania węża ssącego
Wymiary LxWxH (mm)
39x40x63,5
Ciężar (kg)
10,5
Zasilanie (V/~/Hz/A)
230/1/50-60/16
Długość kabla elektrycznego (m)
5
Przepływ powietrza (l/min)
3600
Podciśnienie (mBar/kPa)
210/21
Moc Pmax/Piec (W)
1250/1000
Głośność pracy (dB(A))
64
Pojemność zbiornika (L-max)
30
Filtr główny poliester
PET
Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.