Panele laminowane to niezwykle "trudny przeciwnik" nieprawidłowo pielęgnowane i oświetlone przez światło słoneczne mogą bardzo zirytować. Mamy jednak proste rozwiązanie tego problemu;

- Po pierwsze musimy użyć odpowiedniego środka chemicznego, np. koncentratu Clinex Wood&Panel  50ml/10l zimnej wody, który zmiękcza użytą do rozcięczenia preparatu wodę jednocześnie pomagając w szybkim odparowaniu roztworu z czyszczonej powierzchni.

- Po drugie zalecamy użycie mopa płaskiego z wkładem z mikrofazy, który pobiera i oddaje małe ilości roztworu roboczego, zapobiegając przed nadmiernym zwilżaniem czyszczonej powierzchni.

Należy pamiętać, że przed zabiegiem mycia konieczne jest usunięcie materiałów sypkich z powierzchni (piasek, kurz, itp.) używając mopa akrylowego typu "Dust", zamiataczy lub odkurzacza

 

Powrót

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.