Clinex Scent dwa nowe zapachy Słoneczny Dzień i Magiczna Noc

Linia odświeżaczy powietrza  CLINEX SCENT cieszy się stale rosnącą popularnością. Sukces obecnie dostępnych zapachów skutkuje wprowadzeniem do oferty dwóch zupełnie nowych kompozycji zapachowych – orzeźwiający Clinex SCENTSłoneczny dzień” i wzbudzający emocje „Magiczna noc”.

Uniwersalna świeżość, dzięki Clinex SCENT

Czynnikiem wyróżniającym odświeżacze Clinex SCENT jest unikalność, którą można zastosować dosłownie w każdym pomieszczeniu. Wysoce skoncentrowane zapachy o intensywnych nutach aromatycznych z powodzeniem znajdą zastosowanie w branży HoReCa, ale również w biurach, przestrzeniach dla palących, pokojach gościnnych i toaletach.

Clinex SCENT „Słoneczny dzień” – to intensywny kwiecisto-owocowy zapach, w którym największą rolę odgrywa połączenie świeżych cytrusów z kwiatami.

Clinex SCENT „Magiczna noc” – unikalna nuta zapachowa skomponowana między innymi z pomarańczy bergamoty i lawendy.

Odświeża i neutralizuje

Ponadto odświeżacz dzielnie stawia czoła wszelkim nieprzyjemnym zapachom, skutecznie je neutralizując. Zatem sprawdzi się w pomieszczeniach o charakterze publicznym, w których trudne jest utrzymanie bieżącej czystości. Do takich można zaliczyć toalety publiczne.

W pewnym stopniu można uznać, że mamy do czynienia z produktem 2 w 1. Zapach nie tylko odświeża pomieszczenie, ale skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Pachnąca wydajność

Nowe kompozycje zapachowe „Słoneczny dzień” i „Magiczna noc” są tak samo wydajne, jak zapachy, które już znajdują się w ofercie. W zależności od pomieszczenia wystarczy od 2 do 3 rozpyleń na powierzchnie zmywalne, aby zażegnać nieprzyjemną woń i cieszyć się długotrwałą świeżością.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nasza strona internetowa używa pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu. Wykorzystujemy niezbędne pliki cookies w celu świadczenia usług dostosowania serwisu do potrzeb Użytkowników.